Akce

Poslední změna, rozloučení a nový začátek!

1. května 2013 v 19:37 | autor: Le fille Ash
Vážení čtenáři,
tohle je poslední zpráva z mých úst. Takže slyšte. Numéro Un v poslední době, dovolila bych si říci, procházelo těžkými časy. Já, jakožto šéfredaktorka, jsem mu již nevěnovala tolik času a sil, kolik by bylo třeba a dle toho to také proto vypadalo.
V této rychlozprávě chci proto jen oznámit, že méfunkční období na postu šéfredaktorky Numéro Un dneškem končí. Chtěla bych poděkovat vše čtenářům, kteří se o něj zajímali, kteří věnovali ten čas čtení článků, protože také díky nim mohl magazín vzkvétat. Dále doufám, že na Jedničku nezanevřete ani nadále.
Nyní je totiž změneno vedení. V rukách nové šéfredaktorky, Nathalie Peyrichout, bude magazín proplouvat vodami internetu i nadále. A to na, tentokrát snad již naposledy změnené, nové adrese:numerounmag.wordpress.com. Všechna oddělení pěkně pod jednou střechou, neroztřšíštěně!
Tak tedy, na shledanou na nových stránkách! S pozdravem, Le fille Ash

Co se kde děje v adventním čase

9. prosince 2012 v 10:51 | Veronika Háková
Vážení a milí čtenáři,
prosinec je především měsícem postupné gradace sváteční nálady a těšení na nejkrásnější svátky v roce, jak Vánoce mnozí z nás označují. Pro knihomily, kteří rádi tu a tam zavítají na nějakou autogramiádu, nebo jinou akci náležící zaměřením k literárnímu oboru, zde máme dárek v podobě tipů, kam zajít. Pevně věříme, že si mezi nimi najdete ten svůj.
ČLÁNEK BUDE PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVÁN.

 
 

Reklama